O nas

„La maison des vins Barbara Zurawska” jest witryną importu win francuskich zakupionych w posiadlosciach producentów winnych i dostarczonych bezpośrednio do konsumenta. Proponujemy klientom zakup win za specjalnie wynegocjowane ceny, wina wybrane wysokiej jakości, z okreslonego regionu i z „terroir ".

Chcemy odróżnić je od innych brandow oferując unikalne i wyjątkowe wina, które uzyskaly swoj bukiet zapachowo- smakowy dzieki zapalowi i zaangazowaniu kultywujacych je pasjonatów winnic. Wyselekcjonowane przez nas wina muszą wypełniać normę ochrony i jakości środowiska i wszystkie są "zielonymi" winami, od kultywacji umiarkowanej poprzez ekologiczne (bio) i biodynamiczne.

Wina są rozlewane i przechowywane w tym samym miejscu, gdzie zostały wyprodukowane: w winnicach. Zapewniamy, że warunki przechowywania są optymalne aby zagwarantować jakość wybranych win. Transport jest świadczony przez specjalistów z branży, wina są dostarczane po złożeniu zamówienia w ciągu 7 dni.

Nasza firma „La maison des vins” zaprasza do konsultacji naszej witryny web po 10-ym maja gdzie nowoczesny wgląd ułatwi nawigację na komputerze, tablecie lub smartfonie.